BALUL BOBOCILOR 2010

 

  • Un nou an şcolar....emoţii....colegi noi....profesori noi.... atitudini noi...

 

  • Cum se poate adapta mai bine un elev la noul statut de licean decât printr-o petrecere: nelipsitul Bal al Bobocilor, desfăşurat la Club OK, pe 7 noiembrie 2010, sub patronajul Asociaţiei Tinerilor din Liceul Nichita Stănescu ATEENS. Şi de data aceasta atmosfera a fost încălzită de concursul de Miss&Mister Boboc, dar şi de alte surprize.

  • Miss Boboc a fost declarată d-ra Ramona Preda, iar titlul de Mister Boboc a fost acordat d-lui Tiberiu Şerbănescu, ambii elevi în clasa a IX-a C. Nu au lipsit nici celelalte titluri: Miss Popularitate – Daniela Băicoianu (IX I1), Mister Popularitate – Andrei Vlaicu (IX S1), Miss EleganţăTeodora Iordache ( IX S1), Mister Eleganţă – Andrei Florian (IX F),  Miss Inteligenţă – Diana Gheorghe (IX F), Mister InteligenţăDoru Tarcău (IX I2).

 

  • Sperăm v-am convins: distracţia a fost la loc de cinste, motiv pentru care ne-am decis o reeedităm în cadrul tradiţionalului Bal al Crăciunului.

 

Galerie: