Scrisoare de multumire și Diploma de Excelenta

   Ne face  o deosebita placere sa va informam ca fosta eleva MARGARIT Marina, absolventa a Colegiului Nationl "Nichita Stanescu" din Ploiesti in anul 2014,a finalizat studiile universitare de licenta in cadrul Facultatii de Energetica din  Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti in anul 2018, ca sef de promotie la specializarea ”Ingincria sistemelor electroenergetice", cu media 9,35. Dorim sa va multumim pe aceasta cale pentru efortul pe care il depuneti in formarea elevilor, in cadrul invatamantului liceal, si sa ne exprimam aprecierea pentru calitatea procesului educational si a corpului profesoral din colegiul dumneavoastra. 

Rezultatele obtinute ulterior de fostii elevi ai colegiului pe care il reprezentati, dovedesc o pregatire de baza foarte buna, care le ofera competentele necesare adaptarii sistemului nostru universitar. In acest sens, va transmitem o diploma de excelenta pentru recunoasterea activitatii profesionale a cadrelor didactice din Colegiul National "Nichita Stanescu" din Ploiesti.

Anexe - Scrisoare si Diploma