ATELIERE PENTRU PĂRINȚI

🔜 Luni, 11.09.2023, ora 18.00 🌿
Vă invităm la ATELIERELE PENTRU PĂRINȚI – o comunitate în care dezbatem probleme privind specificul vârstei elevilor, modalitățile de comunicare, felul în care funcționează creierul și psihicul copiilor, gestionarea emoțiilor și consilierea psihoeducațională.
✅ Primul atelier din acest an școlar, pentru părinții elevilor colegiului nostru, va avea loc în prima zi de școală, luni, 11 septembrie 2023, ora 18.00, la sala 1 a Colegiului Național “Nichita Stănescu” Ploiești.
🌟 Moderator: Elena Ruxandra Grancea, profesor și psiholog
👌Durată estimată: 60-75 minute
❤ Vă așteptăm cu drag să contribuim la această comunitate!
Sunteți invitați cu toții, dar îi așteptăm mai ales pe părinții elevilor de la clasele a V-a și a IX-a!🌿

Leave a Reply

EnglishRomanian